• HAKKIMDA

  Kürşat KAZANKAYA Kimdir?

          1980 Ardahan doğumludur. Lise eğitimini Aydın-Ortaklar Lisesinde tamamladıktan sonra 1997 yılında Trakya Üniversitesi-ÇMYO'da Boya-Baskı-Apre bölümüne kaydoldu. Aynı yıl ASD ajansta (Genç FM-Genç TV) Reklam Departmanında işe başladı. Kısa sürede reklamcılığın inceliklerini kavraması ile başlayan keyfli ve başarılı serüven, paralelinde 1999 da ÇMYO'dan okul birincisi olarak mezun olmasına dek sürdü.

         1999 da Uludağ Üniversitesi Mühendislik Fakültesi - Tekstil Mühendisliği bölümüne kaydoldu. Burada 2001 yılında Onur Öğrencisi olmaya hak kazanmıştır. Akşamları öğrenimine devam ederek mezun olduğu 2002 yılına dek çok uluslu iki şirkette (American Life (American İnternational Gruop)/Sales Agent ve Gruopama/Satış temsilcisi) 1000'in üzerinde kişiyle satış görüşmeleri yaptı. Bu dönem içerisinde aldığı eğitimler ve saha uygulamaları ile çalıştığı şirketlerin satış listelerinde üst sıralarda yer aldı.

         2003-2004 yıllarında (İstanbul-Gaziantep) Yedek Subay olarak askerlik görevini başarıyla tamamladı. Daha sonra sırasıyla;

  2004 - Vf Ege (Lee-Wrangler) – Kalite Kontrol Amiri
    
  2005 - Boydak Holding (İstikbal-Bellona) – Kalite Mühendisi

  2006 - Penelope – Kalite Yönetim Şefi

  2007 - Meyteks A.Ş – Fason Üretim Müdürü görevlerini üstlendi. Penelope de kendisinin hazırlayıp uyguladığı Kalite Kodu Atama Projesi ile şirketine 70.000 tl/yıl tasarruf sağladı.

  2008'de YORKTRADE FOREİNG TRADE INSTITUTE'de E-Dış Ticaret Uzmanlık eğitimi aldı. İnternet teknolojisine merakıyla tanınan Kürşat Kazankaya, İnternet dünyasındaki birçok uygulamalardan faydalanarak kendine özgü Bütünleşik İnternet'ten Pazarlama Stratejileri geliştirdi.

  2009 yıllından bu yana AYDIN BİLİŞİM HİZMETLERİ ve DIŞ TİCARET firmasının Genel Koordinatörlük görevini yürütmektedir. Bugüne dek ABH bünyesinde 1000 taneden fazla web sitesi yapılmış, 2024 yılı itibariyle 500'ün üzerinde aktif web sitesi yönetilmektedir.

  2010 yılında SOKAK YAYINCILIK'tan “İnternet Pazarlamacısı” adlı kitabı yayımlanmıştır. 2019 yılında yine Sokak Yayın Grubu'ndan "E-Ticaret ve Dijital Pazarlama" adlı eseri yayımlanmıştır. Bu eser 5 Üniversitede Kaynak Kitap gösterilmiş ve Adnan Menderes Üniversitesi'nde Ders Kitabı olarak okutulmuştur.

  2012-2013 yıllarında AHMET YESEVİ ÜNİVERSİTESİ-Ekonomi Fakültesinin E-MBA  programını Onur dercesi ile tamamlamış ve yüksek lisans bitirme projesini “İNTERNET''TEN PAZARLAMA” üzerine vermiştir.

  2014-2015 yıllarında, ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ İşletme bölümü Doktora programına Özel Öğrenci olarak katılmıştır.

  2017 yılından bu yana Aydın Denge Gazatesi'nde Bilişim Köşesi yazmaktadır.

  2018'de YORK UNIVERSITY (Amerika / on-line ) den AA not ortalaması ile DOKTORA derecesi almıştır. Doktora tezini "E-ticaret ve Dijital Pazarlama" üzerine vermiştir.

  2018 yılı itibariyle İzmir merkezli P.B  PAN BİLİŞİM Eğitim & Danışmanlık şirketini kurmuştur. Birinci Derece Satranç Antrenörü, STEM ve Robotik Kodlama Eğitmenidir. Son dönemlerde ilgilendiği konular arasında: Yapay Zekanın Finansal ve Pazarlama Alanlarında kullanımı, Siber Güvenlik ve Adli Bilişim, Makine Öğrenmesi, Sanal ve Arttırılmış Gerçekliğin Endüstriyel Kullanım Alanları, Network, Metaverse ile Sanal Fuar Uygulamaları yer almaktadır...

  Dünyadaki tüm gelişmeleri yakından takip etmektedir ve dijital pazarlama üzerine 50 den fazla sertifikaya sahiptir. Bir İnternet girişimcisi olarak birçok projeye imza atmış ve tüm birikimini gerek verdiği eğitimlerle gençlere gerekse danışmanlık yaptığı firma yetkililerine aktarmayı mutluluk saymaktadır. 


   

 • 20 Yıldır Kaliteli Hizmet Sunuyoruz

  Mutlu Müşterimizden Bir Kaçı Sizde Aramıza Katılın.

 • Ayşe Yılmaz

  Sizinle ile çalışmak gerçekten harikaydı. Profesyonel bir web sitesi oluşturmak için ihtiyacımız olan her şeyi sağladılar ve projemizin zamanında tamamlanmasını sağladılar.Teşekkür ederim.
  Ayşe Yılmaz

  Mehmet Aksoy

  Ajansınız işletmemizin sosyal medya hesaplarını yönetmek ve büyütmek için mükemmel bir iş çıkardı. Takipçi sayımızı artırdılar ve etkileşimimizi katladılar.Teşekkür Ederiz.
  Mehmet Aksoy

  Seda Demir

  Ekibinizle çalışmak çok kolaydı ve sonuçlar harika oldu. Logo tasarımımız, işletmemizin kimliğini mükemmel bir şekilde yansıtıyor.Çok teşekkür ederiz.
  Seda Demir

  Elif Kaya

  Reklam Ajansınız ürünlerimizin görsel sunumunu mükemmel bir şekilde gerçekleştirdi. Kataloglarımız müşterilere daha iyi bir anlayış sunuyor. Tüm ekibinize teşekkür ederiz.
  Elif Kaya
 • Ekibimize Katılmak İstemisin ?

  Aşağıdaki formu doldurarak ekip arkadaşımız olmak için ilk adımı atabilirsin.
  Ad Soyad *
  Mail *
  Mesajınız
X