• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/kursat.kazankaya
 • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905305759416
      0530 575 94 16

0232 218 00 56
Hizmetlerimiz
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar15.909415.9731
Euro16.730816.7979

Hakkımda 

           Kürşat KAZANKAYA Kimdir?

        1980 Ardahan doğumludur. Lise eğitimini Aydın-Ortaklar Lisesinde tamamladıktan sonra 1997 yılında Trakya Üniversitesi-ÇMYO'da Boya-Baskı-Apre bölümüne kaydoldu. Aynı yıl ASD ajansta (Genç FM-Genç TV) Reklam Departmanında işe başladı. Kısa sürede reklamcılığın inceliklerini kavraması ile başlayan keyfli ve başarılı serüven, paralelinde 1999 da ÇMYO'dan okul birincisi olarak mezun olmasına dek sürdü.

       1999 da Uludağ Üniversitesi Mühendislik Fakültesi - Tekstil Mühendisliği bölümüne kaydoldu. Akşamları öğrenimine devam ederek mezun olduğu 2002 yılına dek çok uluslu iki şirkette (American Life(American İnternational Gruop)-Sales Agent ve Gruopama-satış temsilcisi) 1000'in üzerinde kişiyle satış görüşmeleri yaptı. Bu dönem içerisinde aldığı eğitimler ve saha uygulamaları ile çalıştığı şirketlerin satış listelerinde üst sıralarda yer aldı.

       2003-2004 yıllarında (İstanbul-Gaziantep) Yedek Subay olarak askerlik görevini başarıyla tamamladı. Daha sonra sırasıyla;2004 - Vf Ege (lee-wrangler) – Kalite Kontrol Amiri
  

2005 - Boydak Holding (istikbal-bellona) – Kalite Mühendisi

2006 - Penelope – Kalite Yönetim Şefi

2007 - Meyteks – Fason Üretim Müdürü

                                              
görevlerini üstlendi. Penelope de kendisinin hazırlayıp uyguladığı Kalite Kodu Atama Projesi ile şirketine 70.000 tl/yıl tasarruf sağladı.


2008'de YORKTRADE FOREİNG TRADE INSTITUTE'de E-Dış Ticaret Uzmanlık eğitimi aldı. İnternet teknolojisine merakıyla tanınan Kürşat Kazankaya, İnternet dünyasındaki birçok uygulamalardan faydalanarak kendine özgü Bütünleşik İnternet'ten Pazarlama Stratejileri geliştirdi.2009 yıllından bu yana AYDIN BİLİŞİM HİZMETLERİ ve DIŞ TİCARET firmasının Genel Koordinatörlük görevini yürütmektedir. Bugüne değin ABH bünyesinde 1000 taneden fazla web sitesi yapılmış, 2020 yılı itibariyle 300'ün üzerinde aktif web sitesi yönetilmektedir.


2010 yılında SOKAK YAYINCILIK'tan “İnternet Pazarlamacısı” adlı kitabı yayımlanmıştır. 2019 yılında yine Sokak Yayın Grubundan "E-Ticaret ve Dijital Pazarlama" adlı eseri yayımlanmıştır. Bu eser Adnan Menderes Üniversitesi'nde ders kitabı olarak okutulmaktadır.


2012-2013 yıllarında AHMET YESEVİ ÜNİVERSİTESİ-Ekonomi Fakültesinin E-MBA  programını Onur dercesi ile tamamlamış ve yüksek lisans bitirme projesini “İNTERNET''TEN PAZARLAMA” üzerine vermiştir.


2014-2015 yıllarında, ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ İşletme bölümü Doktora programına özel öğrenci olarak katılmıştır.


2018'de YORK UNIVERSITY (Amerika) ( on-line ) den AA not ortalaması ile DOKTORA derecesi almıştır. Doktora tezini "E-ticaret ve Dijital Pazarlama" konusu üzerine vermiştir.


B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanıdır ve çeşitli şirketlerde LPG Mesul Müdürlük de yapmaktadır. 2017 yılından bu yana Aydın Denge Gazatesinde Bilişim köşesi yazmaktadır. 2018 yılı itibariyle İzmir merkezli P.B  PAN BİLİŞİM Eğitim & Danışmanlık şirketini kurmuştur.


Dünyadaki tüm gelişmeleri yakından takip etmektedir ve dijital pazarlama üzerine 50 den fazla sertifikaya sahiptir. Bir İnternet girişimcisi olarak birçok projeye imza atmış ve tüm birikimini gerek verdiği eğitimlerle gençlere gerekse danışmanlık yaptığı firma yetkililerine aktarmayı mutluluk saymaktadır.


 
PROJELERİNDEN BAZILARI                                                KAZANÇ MODELİ
 
 • www.aydinbilisimhizmetleri.com ....................................Hizmet Satışı
 • www.panbilisim.com.tr .................................................Eğitim ve Danışmanlık
 • www.interaktifticaret.net ..............................................Grup Satın Alma Modeli
 • www.benimkozmetik.com .............................................Dropship Modeli
 • www.turkiyetekstilrehberi.com ......................................Üyelik Modeli
 • www.turkishtextilecenter.com .......................................Uzmanlık Modeli
 • www.aydinindirimliurunler.com ......................................İlan Modeli
 • www.profesyonelbahisci.com ........................................Affilate Modeli
 • www.onlinesertifikaliegitimler.com .................................Satış Ortaklığı Modeli
 • www.satinalmarobotu.com ...........................................Komisyon Modeli
 • www.osgblistesi.net .....................................................Reklam Modeli
 • www.turkishfigs.net .....................................................E-ihracat Modeli
 
Gazete Köşe Yazılarım